Marek Kowalczyk

Ratuję opóźnione projekty.

Marek Kowalczyk jest praktykiem teorii ograniczeń Goldratta, wydawcą i nauczycielem akademickim..

Wraz z zespołem pomógł zrealizować na czas największy projekt tego typu w Europie — wejście na giełdę PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA.

Jest twórcą MANDARINE Project Partners i MINT Books oraz organizatorem TEDxWSB we Wrocławiu.

Ojciec pięciolegniego Jasia, w styczniu 2013 został zakwalifikowany na listę pilną do przeszczepu serca.

Wtorek 22 lutego 2011 — Moje wystąpienie w Think Tank Magazine "Zła wielozadaniowość — jak z nią walczyć?"

W marcowym numerze Think Tank Magazine ukaże się mój artykuł poświęcony złej wielozadaniowości ("bad multitasking") i temu, jak z nią walczyć w praktyce.

W ramach przygotowania do tej publikacji, w przyszły wtorek, 22 lutego 2011, odbędzie się pod egidą Think Tank Magazine dyskusja z moim udziałem poświęcona właśnie tematyce złej wielozadaniowości.

Dyskusja zacznie się o 9:00 i potrwa do 10:30. Po krótkiej prezentacji przewidziana jest obszerna sesja pytań i odpowiedzi. Spotkanie poprowadzi red. Krzysztof Piątek z Think Tank Magazine. Spotkanie odbędzie się w siedzibie PKKP Lewiatan przy ul. Klonowej 6 w Warszawie.

Tematyka jest z pogranicza łańcucha krytycznego, Getting Things Done i kanbanu. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony http://thinktankmagazine.pl, na której znajdziecie więcej informacji nt. tego spotkania.

Do zobaczenia w przyszły wtorek!

MKO

Marek Kowalczyk ratuje opóźnione projekty. Tematy: zła wielozadaniowość (zławiel) i jej zwalczanie przy pomocy kanbanu. Marek jest założycielem MANDARINE Project Partners i MINT Books. Zorganizował trzy edycje TEDxWSB. Stosuje na co dzień teorię ograniczeń Goldatta, metodę łańcucha krytycznego do zarządzania projektami oraz narzędzia myślowe do rozwiązywania problemów. Jako członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, jest często zapraszany jako prelegent na konferencje i wewnętrzne spotkania firmowe. Prowadzi blog Projekty Na Czas.