Marek Kowalczyk

Pogromca złej wielozadaniowości

Marek Kowalczyk jest praktykiem teorii ograniczeń Goldratta, wydawcą i nauczycielem akademickim..

Wraz z zespołem pomógł zrealizować na czas największy projekt tego typu w Europie — wejście na giełdę PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA.

Jest twórcą MANDARINE Project Partners i MINT Books oraz organizatorem TEDxWSB we Wrocławiu.

Ojciec pięciolegniego Jasia, w styczniu 2013 został zakwalifikowany na listę pilną do przeszczepu serca.

4 lipca (sobota) sesja dodatkowa dla absolwentów WSB

Szósta edycja otwartych Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami na WSB zakończyła się w niezwykły sposób: kilkanaście osób zaprezentowało niezwykle udane implementacje metody łańcucha krytycznego — w poprzednich latach było ich dużo, dużo mniej.

Skąd ta różnica?

Odpowiedź jest bardzo prosta: NARZĘDZIE + PRAKTYKA.

Dlatego przygotowaliśmy specjalne 1-dniowe warsztaty uzupełniające posiadaną przez Was wiedzę o to, czego dowiedzieliśmy się w międzyczasie.

Warsztat odbędzie się 4 lipca (sobota) 9.30-15:30 w siedzibie WSB we Wrocławiu, sala 107 budynek B.

Udział otwarty jest dla Absolwentów wszystkich edycji otwartych i zamkniętych studiów zarządzania projektami — za nominalną opłatą.

Wszelkich informacji udziela Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB, tel. 071 356 16 49, 071 356 16 20, e-mail: dsps@wsb.wroclaw.pl, gg: 5353265.

Marek Kowalczyk: zła wielozadaniowość (zławiel) i jej zwalczanie przy pomocy kanbanu. Marek jest założycielem MANDARINE Project Partners i MINT Books. Zorganizował trzy edycje TEDxWSB. Stosuje na co dzień teorię ograniczeń Goldatta, metodę łańcucha krytycznego do zarządzania projektami oraz narzędzia myślowe do rozwiązywania problemów. Jako członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, jest często zapraszany jako prelegent na konferencje i wewnętrzne spotkania firmowe. Prowadzi blog Projekty Na Czas.