Marek Kowalczyk

Ratuję opóźnione projekty.

Marek Kowalczyk jest praktykiem teorii ograniczeń Goldratta, wydawcą i nauczycielem akademickim..

Wraz z zespołem pomógł zrealizować na czas największy projekt tego typu w Europie — wejście na giełdę PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA.

Jest twórcą MANDARINE Project Partners i MINT Books oraz organizatorem TEDxWSB we Wrocławiu.

Ojciec pięciolegniego Jasia, w styczniu 2013 został zakwalifikowany na listę pilną do przeszczepu serca.

21-22 maja moje wystąpienie w Ernst & Young

21-22 maja (czwartek-piątek) będę prowadził warsztaty otwarte w ramach Modułowego Programu Zarządzania Projektami MANDARINE & EY.

Są dwa ciekawe tematy:

  1. Finanse w projekcie — w ujęciu zarówno tradycyjnym, jak i rachunkowości przerobowej, m.in. pojęcie flush projektu.

  2. GTD — Getting Things Done Davida Allena — jako metoda zarządzania realizacją zadań w projekcie i mikroprojektów. Dla mnie to była czysta rewelacja i stosuję nabożnie na co dzień.

Dla obu tematów jest to premiera, więc zapraszam również absolwentów poprzednich edycji EY, absolwentów WSB i wszystkich zainteresowanych.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania pod mailem:

marek kropka kowalczyk mapła mandarine kropka pl

(przepraszam za taki sposób pisania, ale to zabezpieczenie przed botami i spamerami).

Marek Kowalczyk ratuje opóźnione projekty. Tematy: zła wielozadaniowość (zławiel) i jej zwalczanie przy pomocy kanbanu. Marek jest założycielem MANDARINE Project Partners i MINT Books. Zorganizował trzy edycje TEDxWSB. Stosuje na co dzień teorię ograniczeń Goldatta, metodę łańcucha krytycznego do zarządzania projektami oraz narzędzia myślowe do rozwiązywania problemów. Jako członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, jest często zapraszany jako prelegent na konferencje i wewnętrzne spotkania firmowe. Prowadzi blog Projekty Na Czas.